Ndryshimi mes inspektimeve të "Ficus elastica"

2 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
Roboti: U ndryshua kategoria Biologjia
v (robot Adding: de, sv)
v (Roboti: U ndryshua kategoria Biologjia)
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
{{Bio-cung}}
[[Category:Biologjia]][[Category:Mjeksia]]
<!-- Ndëruiki -->
 
<!-- [[sq:Ficus elastica]] -->
 
[[Category:Bimë]]
[[Category:Biologjia]][[Category:Mjeksia]]
 
[[de:Gummibaum]]
3.670

edits