Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

v
v
*[http://www.brideandprejudicethemovie.com/ Faqja Oficiele]
 
{{kino-cung}}
 
{{kinofilm-cung}}
[[Category:!Film]]
[[Category:Film Indiës]]
 
 
[[en:Bride and Prejudice]]
24.783

edits