Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha boshnjake"

99 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
==Shiko dhe këtë==
 
 
 
== Faqe te jashtme ==
 
{{Wikipedia|bs|Gjuha boshnjake}}
{{Wiktionary në|bs|gjuhen boshnjake}}