Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e Shqipërisë"

== Lidhje të jashtme ==
{{Wikisource|Kushtetuta e Shqipërisë}}
*[http://kushtetuta.independentkosova.com Kushtetutat shqiptare]
*[http://www.ipls.org/ Instituti për Studime Publike dhe Ligjore]
*[http://www.ipls.org/services/constitution/draft93/shqip/index.html Projekt për Kushtetutën e Shqipërisë (1993)]
539

edits