Ndryshimi mes inspektimeve të "Parajsa"

No change in size ,  11 vjet më parë
v (roboti shtoj: ka:სამოთხე)
* Qielli i parë ([[Hëna]]) - banorë me detyrë ruajtesë
* Qielli i dytë ([[Mërkuri]]) - banorë reformues dhe vuajtës padrejtësisht.
* Qielli 1i tretë ([[Afërdita]]) - banorë të dashuruar.
* Qielli i katërt ([[Dielli]]) - banorë të mençur e me dituri të medha ([[Tomas Akuini]]).
* Qielli i pestë ([[Marsi]]) - luftëtarë të së vërtetës ([[Juda Makabea]]).
3.535

edits