Ndryshimi mes inspektimeve të "29 Prill"

34 bytes added ,  10 vjet më parë
v
roboti shtoj: qu:29 ñiqin ayriway killapi; cosmetic changes
v (roboti ndryshoj: ar:ملحق:29 أبريل; cosmetic changes)
v (roboti shtoj: qu:29 ñiqin ayriway killapi; cosmetic changes)
* Dita e [[Akademia|Akademisë]] [[Kroatët|kroate]]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Kategoria:Prill]]
 
[[pnt:29 Απρίλτ]]
[[pt:29 de abril]]
[[qu:29 ñiqin ayriway killapi]]
[[ro:29 aprilie]]
[[ru:29 апреля]]