Ndryshimi mes inspektimeve të "Lidhja e Prizrenit"

"kongresi i berlinit
v (U kthyen ndryshimet e 77.105.21.208 (diskutimet) në versionin e fundit nga Wutsje.)
("kongresi i berlinit)
==Shqipëria dhe Traktati i Shën Stefanit==
: '''''Artikulli kryesor: [[Traktati i Shën Stefanit]]'''''
"kongresi i berlinit".
 
==Fillimet e Rezistencës Shqiptare==
Anonymous user