Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Wutsje. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  • My talk page on Meta is here.Përshëndetje, Wutsje!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Wutsje, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Puntori  16 Tetor 2008 22:48 (CEST)

Thank you. Wutsje 17 Shkurt 2009 20:24 (CET)

Reverted edits in Shpat Kasapi Redakto

I'm a bit disappointed after your revert in Shpat Kasapi article. In Kosovo and Macedonia Shpat is a popular gay icon. He is an open homosexual and has talked about it on many interviews, including a recent one done by bluesky radio. --213.149.99.19 11 Tetor 2009 01:25 (CEST)

There is no category:homoseksualë yet. Furthermore, I also reverted two previous edits of someone else, that totally messed up the article. Wutsje 11 Tetor 2009 01:29 (CEST)
Then how can I create a one? 213.149.99.19 11 Tetor 2009 01:32 (CEST)

Special:Diff/2551939 Redakto

Hello, Why put Stampa:Grise a second time? Once is enough. Cordially. ―Eihel (diskutimet) 20 maj 2023 03:29 (CEST)Reply[përgjigju]

Hi Eihel, I wanted to give two relevant links concerning this cross-wiki spam and I did't want to mess with your edit. Regards, Wutsje (diskutimet) 20 maj 2023 03:38 (CEST)Reply[përgjigju]