Të gjithë regjistrat

Kjo faqe tregon një pamje të përmbledhur të regjistrave të ngarkimeve, grisjeve, mbrojtjeve, bllokimeve, dhe të veprimeve administrative. Mundeni të kufizoni informactionin sipas tipit të regjistrit, emrit të përdoruesit, si dhe faqes në çështje.

Regjistrat
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
 • 25 shkurt 2011 13:02 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Lista e shpezëve (përmbajtja ishte: 'ME CFAR MER FRYME PESHKAQENI? NESE E DINI JU LUTEM PERGJIGJEM.' (dhe i vetmi redaktor ishte '82.114.83.210'))
 • 24 shkurt 2011 15:35 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Biznesmeni (përmbajtja ishte: 'keto tekste nuk kan ndryshime po vetum prmbledhje te kqija si psh- biznismeni bexhet pcolli........ deri dije biznismen e sot kryetar nuk ka prespektiv pr vendin kur mir e dim se kush ...' (dhe i vetmi redaktor ishte '82.114.94.21'))
 • 24 shkurt 2011 14:48 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Flamuri i Romës (përmbajtja ishte: 'Roma (Associazione Sportiva Roma SpA), është një klub italian profesional të futbollit nga Roma. Themeluar me 22 Korrik 1927 nga Italo foschi , Roma Scudeton e kanë fituar trii herë,...' (dhe i vetmi redaktor ishte '84.22.63.46'))
 • 24 shkurt 2011 13:33 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Dobërdoll (përmbajtja ishte: 'Great village, where arian gashi was born.' (dhe i vetmi redaktor ishte '80.80.170.51'))
 • 24 shkurt 2011 11:24 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Mosfli.com (spam)
 • 24 shkurt 2011 11:22 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Mosfli (spam)
 • 21 shkurt 2011 17:21 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Gjuha Shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë atdheut (përmbajtja ishte: '{{grise}} auauauauaa sa e veshtir eshte...gjuha e nenes (ne kte rast gjuha shqipe) eshte gjuha edhe pse jasht je ate nuk duhet ta harrosh kurre por ta mbash mend ...mgjo mu mo lla se i di un kto gjona ... i kam perjetu vet kto....s...')
 • 21 shkurt 2011 17:21 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Register (përmbajtja ishte: '{{grise}} '''Tekst i trashë''' shkencat natyrore jan shume te vyeshem si per shembull«» fiizka,matematika,gjeografia,biloogjia e shum te tjera.Lendae matematikes eshte shu me leht po te mesosh nga 2 ore nuk te duhet kalkurator...')
 • 21 shkurt 2011 17:21 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Elmaz sherifi (përmbajtja ishte: ' {{grise}} Elmaz Sherifi lindi më 28 dhjetor 1951 në Tepelenë.Ka qenë deputet i Partisë Socialiste 1997-2005.')
 • 21 shkurt 2011 17:20 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Abetarja e pare (përmbajtja ishte: '{{grise}} Abetarja e pare eshte shkruajtur nga Naum Veqilhargji abetarja e pare nuk e di me siguri por me duket se eshte 'shkronjat e para ' nuk e di por me duket se keshtu quhet.')
 • 21 shkurt 2011 17:20 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Numri i banorëve (përmbajtja ishte: '{{grise}} tepelena ka nje popullsi prej 47914 banore')
 • 21 shkurt 2011 17:19 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Rozafa castle (përmbajtja ishte: '{{grise}} Rozafa castle is positioned in Albania , in northern of Shkodra . it is a very big castle and it is really known in Albania')
 • 21 shkurt 2011 17:19 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Puna e dorës (përmbajtja ishte: '{{grise}} puna e dores eshte puna qe behet nga duart e njeriut e jo nga makineri te tjera')
 • 21 shkurt 2011 17:19 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Lidhja e prizrenit 10 qershor 1878 (përmbajtja ishte: '{{grise|Ekziston Lidhja e Prizrenit}} 1. KRIZA LINDORE DHE LËVIZJA SHQIPTARE Gjatë viteve 70 të shek. XIX u duk qartë se politika 40-vjeçare tanzimatiste e qarqeve sunduese osmane nuk arriti të ndalte procesin e shthurje...')
 • 21 shkurt 2011 17:18 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Njeri gjate dites liron 1300g co2 sa eshet vellimi i co2 (përmbajtja ishte: '{{grise}} njeri gjat dites liron 1300 g co2.te llogaritet sa eshte vellimi i co2 ne kushte standarde ne kete mase<ju lutem me ndihmoni qe sot ta gjeni ne kima 8 ne faqen 84 petja e 7 nese kerkoni informacione me te gjalla')
 • 21 shkurt 2011 17:18 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Poema (përmbajtja ishte: '{{grise}} Esht poezi e gjatë ku poeti tregon një ngjarje duke shprehur edhe ndjenjat e veta.')
 • 21 shkurt 2011 17:18 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Glen lalo (përmbajtja ishte: '== Grisje e artikullit == Artikulli nuk permban material me interes enciklopedik. Sugjeroj grisjen e tij! —Piasoft 6 Janar 2011 01:30 (CET)' (dhe i vetmi redaktor ishte 'Piasoft'))
 • 21 shkurt 2011 17:17 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Glen lalo (përmbajtja ishte: '{{grise}} {{pezullo-grisjen}}Glen lalo esht nje person i njohur ne Shqiperi. Sidomos ne rrethin e Vlores, Fierit dhe Sarandes. Te gjitha linket do te fshihen. '''Glen Lalo'''http://www.gltech.beesimple.co.uk/IRC_kartela/love4tec...')
 • 21 shkurt 2011 17:16 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Vaje (përmbajtja ishte: '{{grise}} vaje')
 • 21 shkurt 2011 17:16 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Kimia matematike (përmbajtja ishte: '{{grise}} ej sa jena trash me ket mer burre booo ajo moza na ka acaru')
 • 21 shkurt 2011 17:15 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Antenat parabolike (përmbajtja ishte: 'eshte anglisht' (dhe i vetmi redaktor ishte '142.214.59.26'))
 • 21 shkurt 2011 17:15 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Antenat parabolike (përmbajtja ishte: '{{grise|Anglisht}} {[Image:Erdfunkstelle Raisting 2.jpg|250px|thumb|A parabolic antenna at Erdfunkstelle Raisting, the biggest facility for satellite communication in the world, based in Raisting, Bavaria, Germany. ...')
 • 21 shkurt 2011 17:15 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Peremrat deftor (përmbajtja ishte: '{{grise}} emror - fletorja juaj gjinore e fletores sime')
 • 21 shkurt 2011 17:14 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen José Ernesto Sosa (përmbajtja ishte: 'Aktualisht luan për Napolin. {{grise}}')
 • 21 shkurt 2011 17:08 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Ashim fhaqi (përmbajtja ishte: ' ----aiiiiiiiiiiiiiiia ---- ---- ---- lirim-bosi@ve.com' (dhe i vetmi redaktor ishte '91.187.103.20'))
 • 14 shkurt 2011 19:56 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Internet Explorer (përmbajtja ishte: 'hello interenet explorer po ku je bre' (dhe i vetmi redaktor ishte '82.114.83.83'))
 • 12 shkurt 2011 00:12 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Vaje (përmbajtja ishte: 'vaj' (dhe i vetmi redaktor ishte '178.175.31.136'))
 • 11 shkurt 2011 20:49 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Shkodra ne mbrëmje nga ernest koliqi (përmbajtja ishte: '{{grise|duhet te rishikohet permbajtja ose titulli}} Sa ambel n'mbramje shqimet drita e diellit qi bie kadalkadale andej kah ana e malit tue lan mbrapa ngjyrat t'tana:zambake ar vjollca e fletza trandofillit. E n'at zjarr lulesh ,...')
 • 11 shkurt 2011 20:48 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Brakiblaste (përmbajtja ishte: ''''Shkoza e Llapushes''' Fshati Shkoze i komunes se Malisheve bene pjese ne treven e Llapushes. Ky fshat shtrihet rreze vargmaleve me te njejtin emer qe ndajne treven e Llapushes nga treva e Anadrinit. Fshati Shkoze shtrihet ne lar...')
 • 11 shkurt 2011 20:48 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Bretkosa ballkanike (përmbajtja ishte: '{{grise|ekziston Bretkoca}} Bretkosa Ballkanike eshte nje amfib i cili jeton ne ujera te embla. Shpina e saj eshte e gjelber dhe me njolla te erreta. Ajo jeton ne anet e liqeneve, kenetat me uje te embel, deget qeta te lumen...')
 • 11 shkurt 2011 19:34 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Sport polak (përmbajtja ishte: 'S' (dhe i vetmi redaktor ishte '79.106.109.59'))
 • 11 shkurt 2011 14:24 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Marta dhe xhuxhi mandarin (përmbajtja ishte: 'mamai te dua shuner pqt ore' (dhe i vetmi redaktor ishte '79.106.109.52'))
 • 10 shkurt 2011 20:06 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Kope (përmbajtja ishte: 'Ckemi une jam marsid isufaj njeshi i botes level 51 ninja saga ne poker level 69 ne farmville 48 etj' (dhe i vetmi redaktor ishte '95.107.217.146'))
 • 10 shkurt 2011 17:34 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Rrota e historisë (përmbajtja ishte: 'si jeton xhela me nje rrote' (dhe i vetmi redaktor ishte '91.187.103.1'))
 • 10 shkurt 2011 17:32 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen BBF TV (përmbajtja ishte: 'televizion muzikor shqiptar. Kategoria:televizion')
 • 10 shkurt 2011 17:30 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Historia e shqiprise natyrale (përmbajtja ishte: '{{grise}} mir e ke bere')
 • 9 shkurt 2011 18:59 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Fizionomi e maqedonisë (test page)
 • 8 shkurt 2011 16:21 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Popullsia e evropes jugore (përmbajtja ishte: 'poppulsjdhhs dmhjsrunmd jshrnjeh dsdsfjkn asdnbfks sjdhj b ksla kjfkl jkew bfwk wekjnsd d f fls gksake kaalrklndknq qslkdlnkendk mqjhw qwkjhnmdndkakejewkdm jwnd samndms ejqlw sa...' (dhe i vetmi redaktor ishte '82.114.91.195'))
 • 8 shkurt 2011 16:20 Wutsje diskuto kontribute bllokoi 82.114.91.195 diskuto me një kohë të skadimit 1 ditë (vetëm anonimët, krijimi i llogarive është pamundësuar) (apologies to local admins, please block longer or shorter according to local policy)
 • 8 shkurt 2011 14:20 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Volfgang Amadeus Mocart (no meaningful content)
 • 8 shkurt 2011 11:13 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Lidhja shqiptare me veshje ne kohen e kaluar (përmbajtja ishte: 'jeta ne kosove e lidjen shqiptare te prizrenit' (dhe i vetmi redaktor ishte '91.187.103.30'))
 • 8 shkurt 2011 00:52 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Surkishi (përmbajtja ishte: 'Surkishi Eshte Nje Fshat Nga Komuna e Podujeves Surkishi {{grise}}')
 • 8 shkurt 2011 00:52 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Suretu Es Sexhde (përmbajtja ishte: 'Suretu Es Sexhde është e radhitur e 32 në Kur`an. {{grise}}')
 • 8 shkurt 2011 00:52 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Suretu Es Safatë (përmbajtja ishte: 'Suretu Es Safatë është surja e 37 e radhitur në Kur`an. {{grise}}')
 • 8 shkurt 2011 00:51 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Super 17 (përmbajtja ishte: '{{grise|Përmbajtje joenciklopedike.}} Edhe vet emri Super 17 Tregon Cell ose ne e quajme "SUPER". Ai fasdyhuasgdea.')
 • 8 shkurt 2011 00:51 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Sulfati i natriumit (përmbajtja ishte: ' “Sulfati i natriumit“ – është substancë kristalore me ngjyrë te bardhë e cila përfitohet nga kloruri i natriumit. Pëdoret ne industrin e qelqit, të tekstilit, të ngjyrave etj. Punoj - “...')
 • 8 shkurt 2011 00:51 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Suksametonium (përmbajtja ishte: 'Suksametoniumi ben depolarizimin e membranes post sinaptike dhe e mban ne kete gjendje , keshtu qe fija muskulare ne pikpamje elektrike eshte ineksitabile. suksametoniumi hidrolizohet shum shpejt nga kolin esteraza plazmatike. kohe...')
 • 8 shkurt 2011 00:51 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Sublimimi (përmbajtja ishte: 'Kalimi i nje substance nga gjendja agregate e ngurt ne gjendje agregate te gazet pa kaluar ne gjendje agregate te lenget quhet SUBLIMIM {{grise}}')
 • 8 shkurt 2011 00:51 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Stema - Meksika (përmbajtja ishte: 'meksika eshte nje vend shume i bukur {{grise}}')
 • 8 shkurt 2011 00:49 Wutsje diskuto kontribute grisi faqen Stampa:Të dyja (përmbajtja ishte: '{{Grise|Vandalizëm}} {{#if:{{{1|}}}|{{#if:{{{2|}}}|1}}}}')
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).