Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi:Armend/nënfaqe"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
Ka më se një vit që këtë artikull e kam kandiduar për artikull perfekt por ka kaluar pa u vërejtnga përdoruesit tjerë. Ju lutem votoni dhe komentoni.--[[Përdoruesi:Armend|Armend]] 5 Qershor 2010 13:19 (CEST)
 
{{APK}}
 
; Votimi
'''<small>Per te shpehur qendimin tuaj se duhet apo jo ky artikull te jet perfekt votoni me <nowiki>{{PËR}}, {{NEUTRAL}} ose {{KUNDËR}}</nowiki>.</small>'''
* {{PËR}} --[[Përdoruesi:Armend]]