Dallime mes rishikimeve të "Gjuhët turkike"

No change in size ,  11 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: ba:Төрки телдәр; cosmetic changes
v (roboti shtoj: vi:Tiếng Turk)
v (roboti ndryshoj: ba:Төрки телдәр; cosmetic changes)
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Gjuha turke]]
* [[Perandoria Osmane]]
 
[[CategoryKategoria:Gjuhë|Turkike]]
 
[[Category:Gjuhë|Turkike]]
 
[[an:Luengas turquicas]]
[[ast:Llingües túrciques]]
[[az:Türk dilləri ailəsi]]
[[ba:Төрки телдәретелдәр]]
[[bg:Тюркски езици]]
[[bn:তুর্কীয় ভাষাসমূহ]]