Ndryshimi mes inspektimeve të "Violina"

No change in size ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
==Çfarë duhet për prodhimin e një violine==
{{ListenDëgjo
|filename=Violin sounds and techniques.ogg
|title=Tinguj dhe teknika