Dallime mes rishikimeve të "29 Nëntor"

4 bytes added ,  12 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v ([r2.5.2] roboti shtoj: ba:29 Ноябрь (Ҡырпағай), bjn:29 Nupimbir; cosmetic changes)
== Festa dhe përvjetore ==
* [[1944]] - [[Dita e Çlirimit]] - Festë kombëtare në [[Shqipëri]]
 
[[Kategoria:Nëntor]]
Anonymous user