Dallime mes rishikimeve të "5 Prill"

35 bytes removed ,  10 vjet më parë
*[[1992]] - [[Suada Dilberović]], viktima e parë i rrethimt të Sarajevës .
*[[1994]] - [[Kurt Cobain, lider dhe kitarist i grupit Nirvana]]
*[[1994]] - [[Kurt Cobain]], roker
*[[2005]] - [[Saul Bellow]], letrar amerikan
 
Anonymous user