Dallime mes rishikimeve të "Ali Asllani"

18 bytes added ,  10 vjet më parë
v (r2.6.4) (roboti shtoj: en:Ali Asllani)
* "[[Poezi të zgjedhura]]" në {{L|1996}}, dhe
* "[[Vidi, vidi pëllumbeshë]]" në {{L|1999}}.
* "[[Hakërrim]]"
 
==Shiko dhe këtë==
Anonymous user