Ndryshimi mes inspektimeve të "Shtator 2006"

48 bytes removed ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
| {{Viti6Artikull|20|0|6|19|21|22|23|197|198|199|201|202|203|0|20}}
|-
| {{VitiArtikullMuaj|20|0|6Kalendari}}
|-
| {{Kryefaqe Kalendari Shtator 2006}}
|}
<br />
 
== Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishme ==
'''''Artikulli kryesor''''': ''Shiko lajmet dhe ngjarjet e muajit tek portali: [[Portal:Ngjarjet e tanishme|'''Ngjarjet e tanishme''']]''
 
== Përmbledhje e shkurtër lajmesh ==
<!-- ################### Shëno lajmin shkurt këtu poshtë ################### -->
* [[5 Shtator]] [[2006]]
**
 
{| class="toccolours" border="1" cellpadding="4" style="float:right; margin:0 0 1em 1em; width:auto; border-collapse:collapse; font-size:95%; clear:right"
|-
|-
|}
<br />
 
== Lidhje të jashtme ==
 
==Shiko edhe==
* Arkivi i lajmeve dhe ngjarjeve: ''[[Arkiva:Ngjarjet e tanishme Shtator 2006|Ngjarjet e zhvilluara në Shtator 2006]]''
 
{| width="64%" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1" style="margin:1em 1em 1em 0; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; empty-cells:show; font-size:95%" rules="all"; align="left"
| {{Ngjarjet sipas muajve}}
|}
{| width="auto" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1" style="margin:1em 1em 1em 0; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; empty-cells:show; font-size:95%" rules="all"; align="right"
| {{Kryefaqe Kalendari i arkivimit të ngjarjeve}}
|}
{| width="64%" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1" style="margin:1em 1em 1em 0; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; empty-cells:show; font-size:95%" rules="all"; align="leftauto"
| {{Ngjarjet sipas muajve}}
|}
== Referencat ==
<div style="height:64px; width:64%; background:white; overflow:auto; padding:2px; text-align:left; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; font-size:95%" title="braglist:-/"; >
<references/>
</div>
 
<!-- Kategorizime -->
<noinclude>
[[Category:Lajme ditore 2006 Shtator|{{PAGENAME}}}]]
</noinclude>
 
<!-- Në gjuhë të tjera -->
<!-- [[sq:Shtator 2006]] -->
 
[[ar:سبتمبر 2006]]
[[de:September 2006]]
2.689

edits