Stampa:Kryefaqe Kalendari shtator 2006

Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishme Redakto

Artikulli kryesor: Shiko lajmet dhe ngjarjet e muajit tek portali: Ngjarjet e tanishme

Përmbledhje e shkurtër lajmesh Redakto

Për më shumë informacione: kliko këtu...


Lidhje të jashtme Redakto

Shiko edhe Redakto

Kalendari i ngjarjeve
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2006
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2005
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2004
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2003
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor

Referime Redakto

  1. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 30 shtator 2007. Marrë më 29 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 30 shtator 2007. Marrë më 29 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)