Hape menynë kryesore

NgjarjeRedakto

  • 1999- fillon të bombardohet Jugosllavia nga NATO pershkak te krimeve te medha qe ja ka bere shteti jugosllavis popullit shqiptar

LindjeRedakto

VdekjeRedakto

Festa dhe përvjetoreRedakto