Stampa:Kryefaqe Kalendari gusht 2006

Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishmeRedakto

Artikulli kryesor: Shiko lajmet dhe ngjarjet e muajit tek portali: Ngjarjet e tanishme

Lajmet dhe ngjarjet e muajit: Gusht 2006Redakto

Lajmet dhe ngjarjet më të rëndësishme të zhvilluara në Gusht 2006 gjenden të detajuara në faqet speciale të mëposhtme:

Përmbledhje e e shkurtër lajmeshRedakto

Për më shumë informacione: kliko këtu...


Lidhje të jashtmeRedakto

Shiko edheRedakto

Kalendari i ngjarjeve
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2006
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2005
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2004
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor
Arkivi i ngjarjeve të vitit 2003
Janar Prill Korrik Tetor
Shkurt Maj Gusht Nëntor
Mars Qershor Shtator Dhjetor

ReferimeRedakto

  1. ^ "Qendra për Informim e Kosovës (QIK)". Arkivuar nga origjinali më 14 tetor 2007. Marrë më 2 shtator 2006. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  2. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 30 shtator 2007. Marrë më 30 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  3. ^ "Qendra për Informim e Kosovës (QIK)". Arkivuar nga origjinali më 26 shtator 2007. Marrë më 2 shtator 2006. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)
  4. ^ "Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)". Arkivuar nga origjinali më 28 shtator 2007. Marrë më 30 janar 2020. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)