17 shkurt

data
(Përcjellë nga 17 Shkurt)

Festa në Kosovë

Muajt
Janari Korriku
Shkurti Gushti
Marsi Shtatori
Prilli Tetori
Maji Nëntori
Qershori Dhjetori
Flamuri i Kosovës

LindjeRedakto

VdekjeRedakto

Festa dhe përvjetoreRedakto