Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Google Inc.. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Jam duke permisua kete stampe, ne moment nuk kam kohe, mos e riktheni. --Proud To Be Albanian diskuto°) 30 Maj 2007 14:09 (UTC)

Jo jo nuk e riktheva vetem i bashkova kryesine ne nje paragraf qe te mos rritet stampa shume. (Puntori 30 Maj 2007 14:35 (UTC))
Edhe keshtu mire eshte, e mendova ndryshe, por edhe ashtu nuk funksionoi si e mendova. --Proud To Be Albanian diskuto°) 30 Maj 2007 15:35 (UTC)
Return to "Google Inc." page.