Tōru Furuya

faqe kthjelluese e Wikimedias

Tōru Furuya (Japonisht: 古谷 徹) lindi më 31 korrik 1953 në Yokohama, Kanagawa, Japoni. Ai është dublues japonez dhe transmetues.

FilmografiaRedakto

Serial i animuarRedakto

Film i animuarRedakto

Video lojëratRedakto

DublimiRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto