Ter Aar është një qytezë në Nieuwkoop, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Ter Aar
Flamuri i Ter Aar

ReferimeRedakto

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Ter Aar – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • website