UEFA është shkurtesa e Union of European Football Associations dhe e shoqatës Futbolle Evropiane.

ReferencaRedakto

  1. ^ "Čeferin elected as UEFA President" (në anglisht). UEFA. Marrë më 14 shtator 2016.

Shih edheRedakto