Vishoshicë

fshat të Shqipëri
Flag of Albania.svg Vishoshicë
Noimage.png
Emri: Vishoshicë
Qarku:
Rethi:
Komuna: -
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Vishoshicë është një fshat në Republikën e Shqipërisë

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto