Vozarca
Возарци
Fshat
noform
Vendndodhja
Vozarca is located in Maqedonia e Veriut
Vozarca
Vozarca
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 187 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1430
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 25′ 48″ Veri

21° 55′ 29″ Lindje

Popullsia 910 banorë (2002)