Wognum

vend në Holandë, Mbretëria e Holandës

Wognum është një qytezë në Medemblik, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Wognum
Wognum-centrum.jpg

ReferimeRedakto

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Wognum – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • website