NgjarjeRedakto

 
Puthja e parë në film ka qenë në 1896 përfshirë yjet të madhë filmit kanadeze May Irwin dhe John C. Rice.

FilmaRedakto

LindjeRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto