One T është artist i njohur i rrymes Hip Hop/Rap . ONE T ( Emri i vërtetë Arianit Bekteshi) lindi me 16.07.1991 ne qytetin e Prizrenit . Muziken e filloi qysh ne moshen e re gjatë vitit 2007,gjate asaj kohe ai solli kenge e bashkpunime te ndryshme ,shume prej te cilave paten suksese te medha si projekti " Shokun Se Lo " (feat Stresi ) dhe "Thirrni Eulexin " ( feat Stresi & Anestezion )

Onetbekteshi.jpg
U lind
KombësiaKosovar
Emrat e tjerëOne T
PunësimiMusician


One T bënë pjesë ne labelin "Bad Boys " me artistin nga Shqiperia Stresin[1] .

 1. ^ "Stresi (këngëtar)". Wikipedia. 2 janar 2021.

Lista e KëngëveRedakto

 • Ne vitin 2013 One T publikoi kengen "Shum Kujtime "
 • Ne vitin 2013 ai se bashku me Stresin dhe Anestezion sollen kengen "Thirrni Eulexin " e cila beri buje te madhe ne te gjitha viset shqiptare.
 • Ne vitin 2014 One T publikoi këngën "Terror"
 • Ne vitin 2014 One T publikoi kengen " Gangsta " ne bashkpunim me Anestezion
 • Më datë 31 Mars 2017 One T publikoi kengen dhe bashkpunimin e sukseshem me Stresi " Shokun Se Lo "
 • Më datë 21 Gusht 2017 One T publikoi këngën "Malli" në bashkpungnim me Anestezion
 • Më datë 03 Shkurt 2018 One T publikoi këngën "Pa Ty" në bashkpunim me Anestezion
 • Më datë 27 Janar 2019, One T publikon këngën "Trendafil", në bashkëpunim me Anestezion
 • Më datë 14 Mars 2019, One T Anestezion , & Zeko publikojnë këngën "Shokun Se Lo II".
 • Më datë 19 Qershor 2019 One T publikon këngën "Shokun se lo 3" ne bashkpunim me Stresi & Anestezion

  Lidhje te jashtme
  • Profili zyrtar ne instagram https://www.instagram.com/onetofficial

   Referenca
   • E ZONE - Intervista One T , Anestezion, Stresi https://www.youtube.com/watch?v=O_KfzR9noLY
   • n'ZOOM - Me 'Shokun Se Lo', Anestezioni Ft. One T & Zeko sjellin zërin e Stresit nga burgu [1