Njësia administrative Koplik

Bashki në Shqipëri
(Përcjellë nga Bashkia Koplik)

42°08′N 19°16′E / 42.13°N 19.26°E / 42.13; 19.26

Njësia administrative Koplik

Njësia administrative Koplik është në Rrethin e ShkodrësShqipëri dhe i vetmi vendbanim eshte Kopliku.[1]

Referime Redakto

  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 shtator 2014. Arkivuar nga origjinali (PDF) më 24 shtator 2015. Marrë më 20 dhjetor 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe Redakto