Bellopoja (Besianë)

fshat në Kosovë

Bellopojë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Dardhisht.

Bellopojë
Dardhisht
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto