Biosca

komunë në Spanjë


Biosca është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Segarra, të provincës Lleida, në Komunitetin Katalonia.

Biosca
Komunë
Vendndodhja
Biosca is located in Spanjë
Biosca
Biosca

Koordinatat: 41°51′V 1°22′L / 41.850°V 1.367°L / 41.850; 1.367

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Lleida
Qarku Segarra
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Biosca – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale