Bogdani i Sipërm

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Bogdani i Sipërm është një fshat Rrethin e BeratitShqipëri.

Bogdani i Sipërm

GjeografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto