Borgarfjardarhreppur

komunë në Islandë
(Përcjellë nga Borgarfjarðarhreppur)


Borgarfjarðarhreppur (islandisht: Borgarfjarðarhreppur), është një komunëIslandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin Lindor, dhe është pjesë e Zonës zgjedhore Verilindore.

Borgarfjardarhreppur
Borgarfjarðarhreppur
Komunë
Vendndodhja e komunës
Vendndodhja e komunës
Popullsia
 • Gjithsej134
{{{postal_code_type}}}
720

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto