Brecë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Brecë
Fshat
Vendndodhja
Brecë is located in Kosova
Brecë
Brecë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 4′ 19″ Veri

21° 4′ 36″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto