Centaurium
-
C. erythraea
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Gentianales
Familja: Gentianaceae
Grupi: Centaurium
Anëtarët

Lista e anëtarëve

Centaurium është grup në familjen Gentianaceae.

Lista e anëtarëveRedakto

Shiko dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Centaurium – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


  Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.