Diskutim:DigitAlb

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin DigitAlb. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

NPOVRedakto

Ky artikull ka shume fjale promovuese (promoting) dhe nuk mund te merret si i sakte. Artikulli ngjan i marre nga webfaqja e kompanise. --  eagleal  16 Qershor 2008 02:23 (CEST)

Return to "DigitAlb" page.