Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Nrt0011. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Medalje dhënë më 1 nëntor 2022 15:20 (CET) Redakto

  Medalje
Për punën e mirë që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

-Klein Muçi (diskutimet) 1 nëntor 2022 15:20 (CET)Reply[përgjigju]

Faleminderit per vleresimin @Klein Muçi. Ky eshte nje vleresim qe separi ju takon juve qe jeni prej kaq shumkohesh kontribues ne kere platforme kaq interesante. Shume motivuese. Nrt0011 (diskutimet) 1 nëntor 2022 17:27 (CET)Reply[përgjigju]
Faleminderit juve!  
Lajmërimi për ndihmë në kontroll ka qenë aty prej kohësh por ju jeni nga të paktët që ju përgjigjët atij. — Klein Muçi (diskutimet) 1 nëntor 2022 23:01 (CET)Reply[përgjigju]