Diskutim:Gnaius Fulvius Centumalus (konsull 229 p.e.s.)

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gnaius Fulvius Centumalus (konsull 229 p.e.s.). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ndihme! duhet korrigjuar titulli duhet te kaloje te "Gnaius Fulvius Centumalus (konsull 229 p.e.s)" Padashur eshte shkruar gabim!--Maja e Lëpjetës (diskutimet) 25 mars 2013 21:41 (CET)

Return to "Gnaius Fulvius Centumalus (konsull 229 p.e.s.)" page.