Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Maja e Lëpjetës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje Maja e Lëpjetës! Mirëseedhe në Wikipedian e gjuhës shqipe!
Wikipedia është një enciklopedi e lirë. Kjo do të thotë se gjithkush mund të jap një kontribut personal duke ndihmuar me dijet e tij. Kontribo edhe ti vullnetarisht në projekt!
Fillimisht, për t'u njohur me hapat e para që duhet të bëjnë përdoruesit e rinj në Wikipedia, të rekomandojmë të klikosh këtu. Për ndihmë më të avancuar mund të shfletonsh edhe faqet ndihmëse në shqip, ose ato në anglisht. Për pyetje më të hollësishme duhet të kontaktosh Kuvendin, se aty zakonisht do të marrësh përgjigjet më të shpejta e më me vlerë. Ki parasysh se dërgimi apo shkarkimi i materialeve që cënojnë sado pak të drejtat e autorit është i pa pranueshëm. Në qoftë se do të dërgosh apo të shkarkosh një material të cilin ti e ke publikuar edhe në vende të tjera, rekomandohet të konsultohesh më parë me stafin drejtues.
Maja e Lëpjetës, ti duhet të shkruash në gjuhën shqipe dhe të përdorësh gërmat Ë, Ç, ë, ç në fjalët e duhura. Artikujt duhen shkruar duke u bazuar nga parimi i pikëpamjes neutrale. Për çdo informacion apo paqartësi mund të pyesësh te Kuvendi një administrator ose një përdorues aktiv. Për këtë shiko "listën e ndryshimeve të fundit" (?). Për të hapur një diskutim të ri shtyp butonin (+) dhe fillo të shkruash tekstin. Mos harro që në fund të çdo mesazhi të lënë në faqet e diskutimit të firmosësh me ~~~~ ose edhe duke klikuar butonin përkatës tek shiriti i komandave. in line
Deutsch  -  English  -  Hrvatski  -  Nederlands
Mirëseerdhe Maja e Lëpjetës! Wikipedianët të urojmë punë të mbarë dhe të suksesshme.
Informacione
1. Udhëzues
Udhëzues për fillestarët
2. Skedari
Rregullat e përdorimit të figurave
3. Sigurimi i cilësisë
Ndihmo dhe ti!
4. Ndihmë
Ndihmë në wikipedia
5. Faqja kryesore
Këtu diskutohen dhe merren vendime të rëndësishme
6. Ndihmë të shpejtë
Për punë në wikipedinë
7. Politikat e Wikipedias
Konflikt interesi ?Politikat e bllokimit !


Editwar nga Hatake

Redakto

Jam i një mendimi me ty që artikulli nuk shpreh realitetin dhe është POV. Na ndihmo që t'i tregojmë vendin kujtdo që mundohet të përhapë pikëpamje personale. Përshëndetje Babagjysh (diskutimet) 10 mars 2013 15:22 (CET)Reply

A ka mundësi të marrësh pjesë në diskutim? Përshëndetje Babagjysh (diskutimet) 11 mars 2013 19:22 (CET)Reply

Po jep një ndihmë shumë të madhe. Je i lutur të japësh mendimin tënd edhe këtu. Faleminderit. Përshëndetje Babagjysh (diskutimet) 18 mars 2013 12:12 (CET)Reply

Edhe njëherë po aty por kësaj here ftohesh të japësh mendimin tënd per Euriditin. Faleminderit. Përshëndetje Babagjysh (diskutimet)

Masakra e Boroves

Redakto

Mirembrema, i bera nje koment postimit qe bete te perdoruesi:Babagjysh. Gjithe te mirat. --Tetovo boy (diskutimet) 21 mars 2013 19:41 (CET)Reply

Akt vandalizmi

Redakto

Veprimi që ke kryer me këtë redaktim këtu konsiderohet vandalizëm sipas regullores së wikipedias. Nëse e përsërit jo vetëm që do të konsiderohet mirëfilli akt vandal i dënueshëm, por unë personlaisht do të nis një proces për të të përjashtuar. Mos i përsërit aktet vandale. Miqësisht.-- Mr. Pseudo diskuto 6 mars 2015 23:13 (CET)Reply

Dekoratë

Redakto
  DEKORATË PËR MERITA KOMBËTARE
Për sakrificën tënde në mbrojtjen e Wikipedisë dhe të neutralitetit të saj nga vandalët agresivë. Udha (diskutimet) 13 Shkurt 2018 10:21 (CET)