Diskutim:Pavarësia

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Pavarësia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Zemer kjo ështl wikipedia në gjuhën shqipe në disa tema si kjo përkthimet "bukfale" nuk kanë fare kuptim. --Hipi Zhdripi 2006 Maj 28 23:25 (UTC)

Mos ha *** dhe permisoje nese nuk doket mire. --K.S. diskuto°) 2006 Maj 28 23:50 (UTC)
Return to "Pavarësia" page.