Diskutim:Sanxhaku i Pazarit të Ri

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Sanxhaku i Pazarit të Ri. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Sanxhaku i Pazarit të Ri. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 24 shtator 2019 11:44 (CEST)

MbingarkimRedakto

Pershendetje i nderuar @Planeti, pashe historikun e faqes dhe ngela te ky redaktim, i cili me duket se e mbingarkon natyren e artikullit me koncepte qe ju i perzieni. Ndoshta eshte me mire t'i hidhni nje sy edhe artikullit Sanxhaku (krahinë), ku ndoshta duhet perqendruar vemendja juaj...--Ikranjani (diskutimet) 30 dhjetor 2020 09:13 (CET)

@178.132.217.65, pershendetje. Siç ia kam komunikuar edhe Planetit, permbajtja e mbingarkon kete artikull. Duhet pare dallimi qe ka periudha osmane e ketij sanxhaku me Sanxhakun si krahine me te cilen kuptohet edhe sot e kesaj dite. --Ikranjani (diskutimet) 1 janar 2021 21:06 (CET)
Return to "Sanxhaku i Pazarit të Ri" page.