Djúpivogur

komunë në Islandë
(Përcjellë nga Djúpavogshreppur)

Djúpivogur (islandisht: [Djúpavogshreppur] Error: {{Lang}}: text has italic markup (help)), është një komunëIslandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin Lindor, dhe është pjesë e zonës zgjedhore verilindore.

Djúpivogur
Djúpavogshreppur
Komunë
Vendndodhja e komunës
Vendndodhja e komunës
Popullsia
 • Gjithsej470
{{{postal_code_type}}}
765
Djúpivogur

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto