E zeza dhe e kuqja është roman me autor Mehmet Kraja. U botua në Tiranë nga "Onufri", në vitin 2015.

E zeza dhe e kuqja
AutoriMehmet Kraja
Gjuhashqip
BotuesiSh.B.Onufri
Botimi2015

PërmbajtjaRedakto

Shto përmbajtjen.

Shih edheRedakto

ReferimetRedakto

LiteraturaRedakto