Eyja- og Miklaholtshreppur

komunë në Islandë

Eyja- og Miklaholtshreppur është një komunëIslandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin Perëndimor, dhe është pjesë e zonës zgjedhore veriperëndimore.

Eyja- og Miklaholtshreppur
Eyja- og Miklaholtshreppur
Komunë
Vendndodhja e komunës
Vendndodhja e komunës
Popullsia
 • Gjithsej148

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto