Flóahreppur

komunë në Islandë

Flóahreppur (islandisht: [Flóahreppur] Error: {{Lang}}: text has italic markup (help)), është një komunëIslandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin Jugor, dhe është pjesë e Zonës zgjedhore Jugore.

Flóahreppur
Flóahreppur
Komunë
Vendndodhja e komunës
Vendndodhja e komunës
Popullsia
 • Gjithsej631

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto