Godishnjaku

fshat në Kosovë

Godishnjak është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kodërzë.

Godishnjak
Kodërzë
Fshat
Vendndodhja
Godishnjak is located in Kosova
Godishnjak
Godishnjak
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 605 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 18″ Veri

21° 9′ 41″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto