Godishnjaku

fshat në Kosovë

Godishnjak është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kodërzë.

Godishnjak
Kodërzë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto