Gostirazhni

fshat në Maqedoni
Gostirazhni
Fshat
noform
Vendndodhja
Gostirazhni is located in Maqedonia e Veriut
Gostirazhni
Gostirazhni
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 896 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7505
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 33′ 15″ Veri

21° 25′ 51″ Lindje

Popullsia 108 banorë (2002)