Grýtubakkahreppur

komunë në Islandë

Grýtubakkahreppur (islandisht: Grýtubakkahreppur), është një komunëIslandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin verilindor, dhe është pjesë e zonës zgjedhore verilindore.

Grýtubakkahreppur
Grýtubakkahreppur
Komunë
Vendndodhja e komunës
Vendndodhja e komunës
Popullsia
 • Gjithsej353
{{{postal_code_type}}}
6602

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto