Kërpimehu

fshat në Kosovë

Kërpimeh është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Llapias.

Kërpimeh
Llapias
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto